KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667117
nr 1266 7117
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Jerusalem, Signerad. Olja på duk, 60x48 cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:47:13
25/7 09:38:13